Coś Specjalnego

Jeśli chcesz uatrakcyjnić przyjęcie swojego Dziecka dodakową atrakcją, zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

BAŃKOWY ŚWIAT

Bańkowy świat, czyli wspaniała zabawa wśród tysięcy baniek mydlanych...

Dla Dzieci w każdym wieku.

Jest to niezapomniana przygoda, podczas której Dzieci mogą zagubić się w roju baniek mydlanych, którymi wypełnimy po brzegi jedną z naszych salek. W takim magicznym, kolorowym otoczeniu można skakać i tańczyć do muzyki, łapać bańki lub dmuchać je w różnych kierunkach i zupełnie nie martwić się, że ich zabraknie, bo przecież przez cały czas powstają nowe..

 

FONDUE CZEKOLADOWE

Fondue czekoladowe, czyli pyszna niespodzianka, dla lubiących  słodkości..  

Dla Dzieci (i Rodziców :-)) w każdym  wieku.

Jeśli chcesz, aby przyjęcie urodzinowe Twojego Dziecka było niezapomniane nie tylko ze względu na wspaniałą zabawę, ale również ze względu na serwowane smakołyki, zamów tę atrakcję.

Solenizant, jego Goście, a także Rodzice będą mogli posmakować swoich ulubionych owoców, czy ciasteczek zanurzonych w pysznej belgijskiej mlecznej czekoladzie..

 

LAMPION ŻYCZEŃ

Lampion życzeń, czyli niezapomniana niespodzianka urodzinowa..

Dla Dzieci w każdym wieku.
Lampion życzeń to cudowna, romantyczna atrakcja, która sprawi, że Solenizant zapamięta moment wypowiadania życzeń na bardzo długo. Dziecko może zapisać swoje życzenie na ogromnym lampionie (ok. 1m długości) lub po prostu wyszeptać je do śodka i puścić aż do nieba, bo zapalony lampion unosi się na wysokość kilku kilometrów, by w końcu wyglądać jak świecąca gwiazda.

Czy marzenie, które wyruszy w taką podróż może się nie spełnić?..

 

ZAPROSZENIA URODZINOWE