Grafika Komputerowa dla dzieci i młodzieży

Komputer coraz częściej staje się narzędziem wręcz obowiązkowym w każdej dziedzinie życia. Kurs grafiki komputerowej pozwoli Twojemu dziecku rozwinąć skrzydła i odkryć w sobie nieznane talenty. Wprowadzimy Twoje dziecko w niezwykły świat malarstwa, rysunku i projektowania graficznego. Na naszych zajęciach dziecko nauczy się tworzyć własne, niepowtarzalne prace. Dzieki oprogramowaniu dziecko nauczy się wykonywać fotomanipulacje, czyli kompozycje utworzone z zestawu zdjęć, które po obróbce cyfrowej będą tworzyć jedną, spójną całość.

Zajęcia grafiki komputerowej dla dzieci
Grafika Komputerowa dla dzieci i młodzieży

Ponadto malarstwo cyfrowe, tak podobne w efekie końcowym do malarstwa czy rysunku tradycyjnego, pozwoli na artystyczne wyrażenie się i rozwinięcie się w kierunku plastyki. Na naszych zajęciach dziecko zapozna się ze specjalistycznym darmowym oprogramowaniem do tworzenia cyfrowych ilustracji i projektów (Gimp, Inkscape, Krita) oraz odkryje możliwości jakie za sobą niesie grafika 3D (Blender). Ponadto dowie się, jak bezpiecznie i mądrze korzystać z Internetu! Nasz kurs rozwinie umiejętności manualne, kreatywność oraz samodzielne myślenie i badanie możliwości programów na własną rękę.

Zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona). 

Serdecznie zapraszamy!

Gdzie odbywają się zajęcia?

Wszystkie zajęcia rzeszowskiej  Akademii Nauki odbywają się na Al. Rejtana 40 w Rzeszowie ( budynek Kauflandu)

Jak możesz się z nami skontaktować?

Telefon stacjonarny: 17 855 46 26 
Telefon komórkowy: 883-770-691 / 501-619-222
e-mail: rzeszow@akademianauki.pl

Wypełnij formularz i zapisz dziecko na bezpłatną lekcję pokazową!