Imprezy

skontaktuj się z nami
rzeszow@akademianauki.pl
17 855 46 26

Chcesz urządzić imprezę ? Jesteś organizatorem imprezy okolicznościowej?
Nie masz pomysłu jak zorganizować ten dzień tak, by był atrakcyjny dla Twoich dzieci, pociech Twoich kolegów i koleżankek z pracy, czy dzieci klientów?
 
Skorzystaj z oferty profesjonalnego i doświadczonego organizatora zabaw i animacji dla dzieci, zgłoś się do nas.


 
Organizujemy:

Zabawy karnawałowe, wizyty Św. Mikołaja, pikniki szkolne i przedszkolne, Dzień Dziecka
 

W skład naszej oferty wchodzą poniższe elementy:

- mini-disco show- blok taneczno-muzyczny, w którym dzieci przy muzyce tańczą i śpiewają, naśladując animatora, uczestniczą w konkursach i zabawach

- kącik plastyczny- kolorowanie książeczek, malowanie kredkami, farbami, palcami, czy gąbkami, wyklejanie i wycinanie z kolorowego papieru i kartonu, malowanie poprzez dmuchanie, lepienie z plasteliny i ciastoliny, rzeźbienie w glinie, tworzenie gigantycznych obrazów na papierze pakowym.

- zabawy ruchowo-sportowe- znane i popularne gry sportowe przenosimy z zacisza domowego w plener. Proponujemy zabawy  na trawie, wyścigi w workach, w potrójnych spodniach, na nartach grupowych, w tunelu grupowym, chodzenie na mini- szczudłach, zabawy z linami. Zachęcamy także do tradycyjnych, podwórkowych zabaw jak hula hop lub skakanki oraz do zabaw z chustą animacyjną KLANZA. 

- skręcanie balonów- tworzenie zwierząt z nadmuchanych balonów wydaje się umiejętnością trudną i wymagającą szczególnych umiejętności. Jednak  nasz animator nie tylko pokaże, ale także nauczy naszych milusińskich, jak skręcić niezwykłe balonowe zoo.

- malowanie buzi- dzięki pomalowanym buziom dzieci na czas imprezy zamieniają się w postaci z ulubionych bajek i filmów. A wszystko dzięki talentowi naszej animatorki, która potrafi sprostać największym wymaganiom najmniejszych uczestników imprezy.
 
- bańkowy świat- tysiące baniek mydlanych wydobywających się z agregatu bańkotwórczego oraz tworzenie gigantycznych baniek przy użyciu specjalnych patyczków i form
 
- pokaz eksperymentów- pokaz eksperymentów z dziedziny fizyki, chemii i biologii
 
- placyk dla najmłodszych pociech- jest to miejsce dla najmłodszych pociech imprezy, gdzie przebywając z rodzicami lub pod opieką animatorek, mogą poukładać klocki lub zbudować wieżę z patyczków.

 - wynajęcie profesjonalnego sprzętu nagłośnieniowego
 
- wynajęcie fontanny czekoladowej
 
 
________________________________________
 
WYCENA USŁUGI JEST INDYWIDUALNA I NASTĘPUJE PO UZGODNIENIU WSZYSTKICH SZCZEGÓŁÓW (TERMIN, MIEJSCE, ILOŚĆ I WIEK DZIECI, ILOŚĆ I RODZAJ ATRAKCJI, CZAS TRWANIA IMPREZY)
 
Zapraszamy do współpracy!
 
Kontakt:

Aleksandra Dąbrowska
tel. kom791 154 626
Sekretariat 17 855 46 26
rzeszow@akademianauki.pl