Fizyka dla smyka

Zachęcamy Państwa do zorganizowania na terenie Waszej placówki pokazów naukowych dla dzieci pt.: „Fizyka dla smyka”.Mają one na celu rozbudzenie w młodych ludziach pasji do odkrywania tajemnic otaczającego nas świata. Spotkania w ramach „Fizyki dla smyka” to niezwykle ciekawe warsztaty naukowe, w których główną i czynną rolę biorą dzieci. Scenariusz pokazów został tak opracowany, aby oprócz aspektów naukowych nie zabrakło wspaniałej zabawy.

Aktualnie prowadzone pokazy:

  • Część I – MAGNETYZM
  • Część II – OPTYKA
  • Część III – DŹWIĘK
  • Część IV – AERODYNAMIKA
  • Część V – ELEKTROSTATYKA

Kolejne części pojawią się w naszej ofercie już wkrótce.

Fizyka dla smyka

Pokazy naukowe „Fizyka dla smyka” mają charakter objazdowy i są organizowane dla dzieci z przedszkoli lub szkół w jednej z sal lekcyjnych, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

  1. Pokazy przeznaczone są dla dzieci w wieku 5 – 10 lat.
  2. Jednorazowo w zajęciach może wziąć udział jedna klasa lub grupa.
  3. Czas trwania zajęć/pokazów wynosi jedną godzinę lekcyjną lub (jeżeli organizacja na to pozwala) zegarową dla jednej klasy lub grupy.
  4. W jednym dniu maksymalnie możemy przeprowadzić prezentację dla pięciu klas lub grup.
  5. Koszt uczestnictwa w pokazach wynosi 12,00 zł netto od osoby przy grupach powyżej 25 dzieci. Jeśli grupa liczy mniej uczestników kwota za pokaz wynosi 300 zł / netto.

Organizator imprezy oświadcza, że prowadzone przez nas pokazy i użyte w nich materiały są w pełni bezpieczne i nie stwarzają żadnego zagrożenia dla uczestników, jak i obserwatorów. Pokazy prowadzone są przez nauczyciela fizyki.

W celu zamówienia pokazów dla Państwa placówki, prosimy o telefon pod nr: 883-770-691 lub o kontakt mailowy na adres: rzeszow@akademianauki.pl