Organizacja imprez dla dzieci i młodzieży

Chcesz urządzić imprezę ? Jesteś organizatorem imprezy dla dzieci?
Nie masz pomysłu jak zorganizować ten dzień tak, by był atrakcyjny dla Twoich dzieci, pociech Twoich kolegów i koleżankek z pracy, czy dzieci klientów?

Skorzystaj z oferty profesjonalnego i doświadczonego organizatora zabaw i animacji dla dzieci, zgłoś się do nas.

Organizacja imprez, eventów dla dzieci

Organizujemy:

Zabawy karnawałowe /  Wizyty Św. Mikołaja /  Pikniki Szkolne i Przedszkolne / Dzień Dziecka

W skład naszej oferty wchodzą poniższe elementy:

dyskoteka dla dzieci

mini-disco show – blok taneczno-muzyczny, w którym dzieci przy muzyce tańczą i śpiewają, naśladując animatora, uczestniczą w konkursach i zabawach

kącik plastyczny– kolorowanie książeczek, malowanie kredkami, farbami, palcami, czy gąbkami, wyklejanie i wycinanie z kolorowego papieru i kartonu, malowanie poprzez dmuchanie, lepienie z plasteliny i ciastoliny, rzeźbienie w glinie, tworzenie gigantycznych obrazów na papierze pakowym.

zabawy ruchowo-sportowe– znane i popularne gry sportowe przenosimy z zacisza domowego w plener. Proponujemy zabawy  na trawie, wyścigi w workach, w potrójnych spodniach, na nartach grupowych, w tunelu grupowym, chodzenie na mini- szczudłach, zabawy z linami. Zachęcamy także do tradycyjnych, podwórkowych zabaw jak hula hop lub skakanki oraz do zabaw z chustą animacyjną KLANZA.

skręcanie balonów – tworzenie zwierząt z nadmuchanych balonów wydaje się umiejętnością trudną i wymagającą szczególnych umiejętności. Jednak  nasz animator nie tylko pokaże, ale także nauczy naszych milusińskich, jak skręcić niezwykłe balonowe zoo.

malowanie buzi – dzięki pomalowanym buziom dzieci na czas imprezy zamieniają się w postaci z ulubionych bajek i filmów. A wszystko dzięki talentowi naszej animatorki, która potrafi sprostać największym wymaganiom najmniejszych uczestników imprezy.

bańkowy świat – tysiące baniek mydlanych wydobywających się z agregatu bańkotwórczego oraz tworzenie gigantycznych baniek przy użyciu specjalnych patyczków i form

pokaz eksperymentów – pokaz eksperymentów z dziedziny fizyki, chemii i biologii

Urodziny dla dziecka Rzeszów
Organizacja urodzin dla dziecka Rzeszów

placyk dla najmłodszych pociech – jest to miejsce dla najmłodszych pociech imprezy, gdzie przebywając z rodzicami lub pod opieką animatorek, mogą poukładać klocki lub zbudować wieżę z patyczków.

wynajęcie profesjonalnego sprzętu nagłośnieniowego

wynajęcie fontanny czekoladowej

Interesuje Cię organizacja imprez dla dzieci w Rzeszowie lub na terenie woj. podkarpackiego. Już teraz zapytaj o wycenę. Wycena usługi jest indywidualna i następuje po uzgodnieniu wszystkich szczegółów.

(TERMIN, MIEJSCE, ILOŚĆ I WIEK DZIECI, ILOŚĆ I RODZAJ ATRAKCJI, CZAS TRWANIA IMPREZY)

Rezerwacja imprez, ustalanie szczegółów.

Sekretariat 17 855 46 26
rzeszow@akademianauki.pl