Kolonie i Półkolonie w Akademii Nauki Rzeszów

Obozy, półkolonie i kolonie organizowane przez Akademię Nauki Rzeszów to doskonała propozycja dla dzieci i młodzieży, które chcą aktywnie spędzić czas podczas wakacji i ferii. Nasza oferta to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonały sposób na rozwijanie zainteresowań i poszerzanie wiedzy w różnych dziedzinach.

Już 10 lat organizujemy bezpieczny wypoczynek letni i zimowy dla dzieci i młodzieży!

Półkolonie / Kolonie

Letnia Kolonia dla dzieci

Zapraszamy dzieci oraz ich rodziców do zapoznania się z naszą ofertą letnich kolonii. To doskonała okazja, aby spędzić wakacje w aktywny i ciekawy sposób, pełen fascynujących zajęć i niesamowitych przygód.

letnia kolonia dla dzieci rzeszow

Nasze kolonie są prowadzone przez wykwalifikowany zespół opiekunów, którzy dbają o bezpieczeństwo i dobrą atmosferę podczas całego pobytu. Zapewniamy również pełne wyżywienie oraz komfortowe warunki zakwaterowania.

Zapisz swoje dziecko na letnie kolonie w Akademii Nauki Rzeszów i daj mu szansę na niezapomniane wakacje pełne nauki, przygód.

Letnia Pólkolonia dla dzieci

Akademia Nauki Rzeszów serdecznie zaprasza dzieci oraz ich rodziców na letnie półkolonie pełne fascynujących zajęć, ciekawych wykładów i niezapomnianych wrażeń!

Letnia kolonia dla dzieci

Zadbamy o to, aby Twoje dziecko spędziło czas aktywnie, poznając nowych przyjaciół i zdobywając cenne doświadczenia pod okiem doświadczonych opiekunów. Zapewniamy także pełne wyżywienie oraz bezpieczne i komfortowe warunki pobytu.

Zapisz swoje dziecko na letnie półkolonie w Akademii Nauki Rzeszów i daj mu szansę na wspaniałą, pełną przygód i nauki letnią przygodę!

Akademia Nauki Rzeszów – kim jesteśmy?

Akademia Naukii to centrum edukacyjne w Rzeszowie. Prowadzimy zajęcia dla dzieci i młodzieży, które rozwijają biegłość czytania, uczenia się oraz postawę „poradzę sobie” opartą na poczuciu własnej wartości. Organizujemy również obozy i półkolonie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji. Istniejemy na rynku od 2009 roku i ciągle się rozwijamy.

Akademia Nauki Rzeszów - zajęcia dla dzieci i młodzieży

Gdzie znajdziesz naszą siedzibę?

Wszystkie zajęcia rzeszowskiej  Akademii Nauki odbywają się na ul. Panoramicznej 1 w Rzeszowie.

Jak możesz się z nami skontaktować?

Telefon stacjonarny: 17 855 46 26 
Telefon komórkowy: 883-770-691 / 501-619-222
e-mail: rzeszow@akademianauki.pl